فوتبال‌باز

شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸

ادعای دیلی‌رکورد؛ یونایتد با دخیا تمدید کرد

 ادعای دیلی‌رکورد؛ یونایتد با دخیا تمدید کرد

دیلی رکورد مدعی شد داوید دخیا سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد بعد از مدتها مقاومت در مقابل تمدید قراردادش با این باشگاه، قرارداد خود را در نهایت تمدید کرده است.

دیلی‌رکورد می‌گوید داوید دخیا دروازه‌بان اسپانیایی منچستریونایتد که مدتها است گزارشهای زیادی درباره امتناع او از تمدید قراردادش با شیاطین سرخ مطرح بوده سرانجام به این تمدید رضایت داده و قراردادش با این تیم را به مدت پنج سال و با دستمزد 13.3 میلیون پوند در هر فصل تمدید کرده و به این ترتیب به گران‌ترین بازیکن یونایتد تبدیل شده است.
 

بر اساس گزارش دیلی‌رکورد، دستمزد دخیا در این قرارداد جدید که 13.3 میلیون پوند اعلام شده از دستمزد پل پوگبا هم فراتر رفته و او را به گران‌ترین بازیکن یونایتد تبدیل کرده است.


این  خبر در صورت تایید رسمی به شایعات گسترده اخیر درباره احتمال بازگشت دخیا به اسپانیا و پیوستنش به رئال مادرید پایان خواهد داد. دخیا در طول تابستان علاوه بر رئال مادرید با شایعاتی درباره پیوستنش به پاری سن ژرمن و یوونتوس هم روبرو بود اما اوله گنار سولسشر اخیرا این شایعات را بی‌اساس دانسته و گفته بود دخیا عاشق منچستریونایتد است و در این تیم ماندگار خواهد شد.

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات:
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸
افشاگری بزرگ بازیکن سابق استقلال
68 بازدید
جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸
رسمی؛ الکسیس سانچز به اینتر پیوست
104 بازدید
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸
پاسخ PSG به بارسا در مورد نیمار, امشب یا فردا
55 بازدید
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
لیونل مسی به باشگاه نروژی پیوست
1432 بازدید