فوتبال‌باز

سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸

جلسه سران بارسلونا و پاری سن ژرمن بر سر نیمار، بدون توافق به پایان رسید

جلسه سران بارسلونا و پاری سن ژرمن بر سر نیمار، بدون توافق به پایان رسید

جلسه حیاتی بارسلونا و پاری سن ژرمن بر سر نیمار بدون توافق به پایان رسید اما همچنان این خوش‌بینی در اردوگاه تیم اسپانیایی دیده می شود که می توانند تا قبل از دوم سپتامبر، نیمار را به تیم بازگردانند.

جلسه مهم سران پاری سن ژرمن و بارسلونا بر سر نیمار، امروز در ساختمان باشگاه فرانسوی برگزار شد. در این جلسه که به جز لئوناردو، ناصر الخلیفی هم حضور داشت؛ پیشنهاد پایانی بارسلونا ارائه شد.

در فرانسه گفته می شود پیشنهاد پایانی بارسلونا برای نیمار دیگر انتقال قرضی یا معاوضه بازیکن نبوده و تیم اسپانیایی ۱۷۰ میلیون یورو نقد پیشنهاد داده که می تواند در دو سال پرداخت شود. پاری سن ژرمن این پیشنهاد را قبول نکرده اما از نقدی بودن پیشنهاد بارسا، راضی است و به نظر می رسد اگر بارسلونا کمی روی این پیشنهاد کار کند، پاری سن ژرمن در نهایت بله را بگوید. به گفته جرارد رومرو، چیزی که قطعی به نظر می رسد این است که در صورت پرداخت نقدی، پاری سن ژرمن دیگر خواهان ۲۲۰ میلیون یوروی درخواستیِ قبلی نیست و حاضر است مبلغ را پایین بیاورد.

نماینده های بارسلونا، ساختمان پاری سن ژرمن را ساعتی قبل ترک کردند اما درهای مذاکرات بسته نشد. سیگنال های مثبتی از طرف تیم فرانسوی به بارسلونا داده شده و حالا آنها خوش‌بین هستند تا هفته دیگر که فرصت نقل و انتقالات به پایان می رسد، نیمار را به اسپانیا بازگردانند. در صورتی که بارسلونا به صورت نقدی نیمار را خریداری کند، مشخص نیست در چند روز باقی‌مانده، چگونه می تواند برخی بازیکنان را به تیم های دیگر بفرستد.

نیمار از امروز فشارهایش را بر روی مسئولان پاری سن ژرمن بیشتر کرده و می خواهد تیم را به مقصد بارسلونا ترک کند.

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات:
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸
افشاگری بزرگ بازیکن سابق استقلال
171 بازدید
جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸
رسمی؛ الکسیس سانچز به اینتر پیوست
122 بازدید
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸
پاسخ PSG به بارسا در مورد نیمار, امشب یا فردا
62 بازدید