فوتبال‌باز

سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸

روز سرنوشت ساز: بارسلونا امروز آخرین پیشنهادش را رسما به پاری سن ژرمن ارائه می‌کند

روز سرنوشت ساز: بارسلونا امروز آخرین پیشنهادش را رسما به پاری سن ژرمن ارائه می‌کند

حضور اسکار گرائو یعنی بارسا خوش بین است کار تمام شود.

بارسلونا امروز ظهر در ملاقات رو در رو با لئوناردو، مدیرورزشی پاری سن ژرمن، آخرین پیشنهادش را برای به خدمت گیری نیمار ارائه خواهد داد.

به گزارش جرارد رومرو از رادیو کاتالونیا، دیروز از ساعت 14 جلسه بسیار مهمی با حضور همه مدیران ارشد نقل و انتقالاتی باشگاه در کنار اریک آبیدال برگزار شد. جزییات این جلسه هنوز مشخص نشده اما قطعا درباره نیمار بحث شده است. گرچه احتمالا وضعیت دیگر بازیکنان تیم از جمله راکیتیچ و رافینیا هم حرف‌هایی زده شده باشد. موضوع اصلی اما نیمار است. جلسه‌ای که بالغ بر 2 ساعت طول کشید، به ارائه یک پیشنهاد رسمی دیگر به پاری سن ژرمن ختم شده است.

طبق برنامه امروز هیئتی از بارسلونا به ریاست اسکار گرائو، مدیرعامل باشگاه در کنار خاویر بورداس و اریک آبیدال راهی پاریس می‌شود تا برای دومین بار در هفته‌های اخیر، ملاقاتی رو در رو و کاملا رسمی با پاری سن ژرمن برای خرید نیمار برگزار شود. بارسا قصد دارد در این جلسه، آخرین پیشنهادش را رسما ارائه کند. پیشنهادی که هنوز جزییاتش مشخص نیست. این جلسه امروز ساعت 16:30 به وقت ایران شروع می‌شود.

همزمان در فرانسه گفته می‌شود پاری سن ژرمن هم خودش را برای این ملاقات آماده کرده و قصد دارد در مقابل پیشنهاد بارسا، پای دمبله و سمدو را به میان بیاورد. دو بازیکنی که لئوناردو از همان ابتدا هم روی گنجانده شدنشان در معامله اصرار داشت. لو پاریزین می‌گوید پاری سن ژرمن خواهان دمبله، سمدو و 100 میلیون یورو پول نقد است. باید دید پیشنهاد بارسا چیست. حضور اسکار گرائو یعنی بارسا بعید نمی‌داند کار را همین امروز تمام کند.

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات:
مسی: آبیدال به من و بازیکنان توهین کرد
1 بازدید
جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
رئال به دنبال جذب ستاره فرانسوی
2 بازدید
پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
ایکر کاسیاس از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
5 بازدید
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
قرار داد امره جان دائمی شد
4 بازدید
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
شکست سنگین سپاهان برابر السد
5 بازدید
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
خبر بد برای چلسی؛ کانته مصدوم شد
4 بازدید
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
شیخ دیاباته ده روز دیگر در ایران
9 بازدید
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
مظفری زاده: داور گل واضح استقلال را ندید
6 بازدید
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸