فوتبال‌باز

چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸

مطمئن نیستم مسی با بارسلونا تمدید می کند

مطمئن نیستم مسی با بارسلونا تمدید می کند

بحث تمدید قرارداد مسی به معضلی برای بارسلونا تبدیل شده است؛ به خصوص که بندی در قرارداد فعلی او وجود دارد که اجازه می دهد در پایان فصل جاری به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شود. تنش با اریک آبیدال در هفته گذشته نیز بر شایعات جدایی مسی دامن زده است.
 
جوردی مستره نایب رئیس ورزشی سابق بارسا در مورد تمدید مسی گفت:« صادقانه بگویم که مطمئن نیستم مسی با بارسا تمدید کند. در این رابطه چیز زیادی نمی توانم بگویم. کار تمدیدها بر عهده پدر مسی است. زمانی که در بارسا بودم، به قرارداد همه بازیکنان احترام می گذاشتم و تنها زمانی که نیاز به صحبت برای تمدید بود، با بازیکن و ایجنتش وارد مذاکره می شدم.»
 
مستره در مورد تلاش های بارسا برای جذب آلوارو موراتا در زمستان گذشته گفت:« زمانی که قرار شد برای جذب یک مهاجم شماره 9 اقدام کنیم، نام موراتا به میان آمد ولی هم مبلغ جذب و دستمزد او بالا بود و هم مسائل ورزشی در عدم جذب او دخیل بودند. موراتا اگر به بارسا می پیوست، باید ذخیره سوارز می شد و او با چنین چیزی مشکل داشت. ما در مجموع 15 میلیون یورو برای جذب بازیکن در انتقالات زمستانی سال پیش بودجه داشتیم و به همین دلیل بود که بواتنگ و جیسون موریو به خدمت گرفته شدند. در غیر این صورت قطعا برای بازیکنانی بزرگتر اقدام می کردیم.»
 

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات:
رئال به دنبال جذب ستاره فرانسوی
2 بازدید
پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
ایکر کاسیاس از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
5 بازدید
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
قرار داد امره جان دائمی شد
4 بازدید
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
شکست سنگین سپاهان برابر السد
5 بازدید
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
خبر بد برای چلسی؛ کانته مصدوم شد
4 بازدید
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
شیخ دیاباته ده روز دیگر در ایران
9 بازدید
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
مظفری زاده: داور گل واضح استقلال را ندید
6 بازدید
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸