فوتبال‌باز

سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸

تابستان آینده فرصت مهمی برای بازسازی یونایتد است

تابستان آینده فرصت مهمی برای بازسازی یونایتد است

اد وودوارد به هواداران منچستریونایتد گفته است که در تابستان آینده پول بیشتری برای سرمربی تیم یعنی اوله گونار سولسشر در دسترس خواهد بود. یونایتد در ژانویه نیز نسبتاً فعال ظاهر شد و برونو فرناندز و ادیون ایگالو را جذب کرد.
 
وودوارد در جدیدترین اظهارنظر خود درباره سرمایه‌گذاری در منچستریونایتد گفت: " روند جذب بازیکن ما متمرکز بر تجزیه و تحلیل و انتخاب بازیکنان در طول یک فصل و با توجه به پنجره نقل و انتقالات تابستانی است. به عنوان بخشی از بازسازی تیم، تابستان آینده را فرصتی مهم می بینیم. "
 
 وودوارد در ادامه گفت: " طی چند سال گذشته هیچ کمبود سرمایه گذاری در خرید بازیکنان وجود نداشته است و بیش از 200 میلیون پوند (260 میلیون دلار) از زمان سرمربی گری اوله هزینه شده است. هدف ما اطمینان از جذب بازیکنان با کیفیت است. امضا با برونو فرناندز و بازگشت بازیکنان مصدوم باعث می‌شود که قدرت تیم در نیم فصل دوم افزایش پیدا کند. ما در لیگ اروپا و جام حذفی و همچنین برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا در رقابت هستیم. بنابراین بازی های زیادی در این زمینه وجود دارد."
 
وودوارد در پایان گفت: " ما به عنوان یک باشگاه و یک هیئت مدیره می دانیم که هنوز به جایی که می‌خواهیم نرسیده‌ایم. این اولویت اساسی همه افراد در این باشگاه است که به جایگاه گذشته‌مان برگردیم تا مرتباً عناوین لیگ برتر و لیگ قهرمانان را کسب نماییم. "
 

کلیک کنید و همین حالا نظر خود را ثبت کنید

نظرات:
رئال به دنبال جذب ستاره فرانسوی
2 بازدید
پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
ایکر کاسیاس از دنیای فوتبال خداحافظی کرد
5 بازدید
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
قرار داد امره جان دائمی شد
4 بازدید
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
شکست سنگین سپاهان برابر السد
5 بازدید
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
خبر بد برای چلسی؛ کانته مصدوم شد
4 بازدید
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
شیخ دیاباته ده روز دیگر در ایران
9 بازدید
سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
مظفری زاده: داور گل واضح استقلال را ندید
6 بازدید
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸